РУС
семінари святкові івенти
ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ
семінари святкові івенти
ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ
РУС

Lopan EVENT TEAM

Стрімкий розвиток інформаційних технологій дозволило вивести бухгалтерське програмне забезпечення на новий рівень. Наша компанія йде в ногу з часом і пропонує бухгалтерам найсучасніші і прогресивні програмні рішення.

З 2004 року ми впроваджуємо електронний документообіг, видаємо електронні цифрові підписи, автоматизуємо бухгалтерський облік, забезпечуємо підприємства інформаційно-правовою підтримкою. Регулярно проводимо бухгалтерські семінари і практикуми, спрямовані на актуалізацію професійних знань.

Основним показником якості нашої роботи вважаємо рівень кваліфікації фахівців-консультантів. Гаряча лінія техпідтримки – гордість нашої компанії! Консультації надають виключно сертифіковані фахівці. Знати відповідь на будь-яке питання по програмі для нас – справа принципу!

Ми продаємо бухгалтерське ПЗ вже 12 років і обслуговуємо кожен третій офіс в Харкові. Відгуки про нашу роботу тут.

У нашій компанії ви можете придбати ліцензії на найбільш затребувані бухгалтерські програмні продукти – “1С: Підприємство 8.2”, “1С: Підприємство 8.3”, “MEDoc”, “СОТА”, WEB-платформа “LIGA ZAKON”, програми “ЛІГА: ЗАКОН “,” ПЧЕЛА “,” Модуль Інтеграція “.

Ми регулярно проводимо бухгалтерські семінари, запрошуючи найбільш затребуваних лекторів в Україні. Для бухгалтерів, які оформили супровід програмних продуктів в нашій компанії, передбачені знижки на всі семінари з бухобліку 2017.

Інформаційно-технологічний супровід по “1С: Підприємство” (ІТС по 1С: Підприємство) – одна з найбільш затребуваних послуг нашої компанії. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам обслуговувати конфігурації будь-якої складності на необмежену кількість робочих місць. Аналітики відділу “1С: Підприємство” володіють будь-якими специфічними питаннями ведення бухгалтерського обліку в ліцензійній “1С: Підприємство 8”. “Бухгалтерія 8 для України” і “1С: Підприємство” – найпоширеніші конфігурації.

Кількість користувачів системи “M.E.Doc” перевищило 350.000 підприємств України! LOPAN group – авторизований дилер компанії-розробника Медок. Детальніше про можливості програми “M.E.Doc”, модулі “Звітність” і “ЕДО” ви можете почитати в розділі МЕДОС. Ціна на Медок єдина по всій Україні. Вартість супроводу залежить від набору сервісів. Завантажити безкоштовно інструкції до Медок можна на нашому сайті.

“ПЧЕЛА” – програма обміну даними між “1С: Підприємство 8.2” і “M.E.Doc”. З докладним переліком можливостей останньої версії стикування можна ознайомитися тут.

Компанія ЛІГА: ЗАКОН зарекомендувала себе як інноваційна компанія, лідер у своєму сегменті. Купити ЛІГА: ЗАКОН та почитати про продукти докладніше ви можете тут.

“СОТА” – це найкращий онлайн-сервіс електронного документообігу. Цей веб-сервіс для подачі звітності дуже популярний в Україні.